Váš košík obsahuje
0položek
o celkové hodnotě
0,00 
  • Zobrazit

Co je to přístrojová pedikúra?

01.09.2014
Přístrojová pedikúra, suchá pedikura je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami.Pedikúra prováděná s profesionálními a certifikovanými přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami.

Tento způsob pedikúry, pokud je prováděn proškoleným personálem je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný pro rizikové skupiny populace, zejména pak pro diabetiky.

Pedikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.


Na co se přístrojová pedikúra používá:

- na ošetření nehtů, především jejich tvarování
- na ošetření při problémech se zarůstajícími nehty, zdeformovanými nebo poškozenými nehty
- na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže a na kuří oka
- je vhodná pro diabetické pacienty.


Přístroje se vyrábějí s různými otáčkami zpravidla v rozmezí 5 000 až 40 000 otáček  za minutu. Nejmodernější přístroje na pedikúru/manikúru jsou navíc vybaveny zejména osvědčeným bodovým odsáváním a světlem. Profesionální přístroje na pedikúru by měly mít otáčky do 40 000 za minutu a přístroje na manikúru nebo nehtový design do 25 000 otáček za minutu.


V současné době je na trhu řada přístrojů, zejména pak trh zaplavují levné přístroje, a proto je orientace velmi složitá. Po desetileté zkušenosti práce s přístroji na suchou pedikúru bychom Vám doporučili značku hadewe.


Profesionální přístroje a příslušenství  hadewe pro pedikúru, manikúru a nehtový desing.

 
Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel.
Je výrobcem mikromotorů s násadcem a kompletních zařízení. Tyto násadce se používají na frézování, broušení, rytí a podobné druhy použití. Dnes se společnost specializuje na odvětví podiatrie/pedikérství a design nehtů.

 Tato profesionální špičková zařízení vyrábí již celá desetiletí. Díky několikátileté tradici a kvalitě přístrojů je nyní značka hadewe leaderem na trhu v mnoha evropských zemích.


Hlavní výhody přístrojů hadewe na pedikuru, manikuru a nehtovou modeláž.


 1) Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, která se již  46 let specializuje na výrobu profesionálních  přístrojů  a příslušenství pro pedikúru, manikúru a zubní laborantky.


2) Přístroje hadewe jsou jedničkou na trzích v mnoha evropských zemích a to zejména díky několikátileté tradici, kvalitě přístrojů a vyrobě pouze v Německu.

3) Revoluční a patentované řešení:
• patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů
 


Hlavní výhodou přístrojů hadewe je patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů. Ochrannou známkou násadců je "otočný knoflík", který má většina hadewe  násadců. Tento "otočný knoflík" je výborné a čas šetřící zařízení, které umožňuje výměnu nástrojů bez velké ztráty času a také dává násadcům jejich unikátní vzhled. Se zařízením na rychlé upnutí se nástroje na broušení a vrtáčky bezpečně a bez jakékoliv pomůcky (např. kleště) upnou. (skutečná provozní přesností 0,02 mm). Zaručujeme to také při velké síle frézování a je to dokonce možné i u nástrojů s nejmenšími frézovacími hlavami.


• ovládaní vypnutí/zapnutí  a volby tří naprogramovaných rychlostí přímo na násadci (hadewe Helius Light)
 
používání unikátního bezkomutátorového motoru, tento typ motoru již nepoužívá uhlíky


motor je vždy uložen do speciálního gumového jádra, a díky tomu jsou tlumeny veškeré vibrace


technika odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání


Funkce odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání. Integrovaný odsávací kanál umožňuje kompaktní styl a zajišťuje spolehlivé odstranění prachu z frézování. Kulaté sání na druhé straně je obklopeno odsávacími toky ze všech stran stejně. Tyto druhy násadců jsou obvykle větší, i když nemají jednoduchou postranní trubici, kterou někteří upřednostňují. Je to nakonec otázka preference, ale společnost hadewe se rozhodla vyrábět hlavně násadce s bodovým odsáváním, protože testy prokázaly, že jsou efektivnější při odstraňování prachu.


 
• velmi nízká hlučnost u všech přístrojů hadewe Helius ( Light, 40, 22) - 59 dbA


• přístroje s označením Light - mají v násadci integrován světelný zdroj, který osvětluje ošetřující místo
 


4) Certifikace, normy:
Od roku 1998 jsou mikromotory s násadcem a řídící jednotky také doplněny systémem řízení jakosti splňujícím normu DIN EN ISO 13485 a Přílohu II Směrnice Rady 93/42/EHS. Přístroje jsou tedy zdravotnické prostředky třídy 2A a splňují příslušné normy vysoké kvality.
     
5) Záruční a pozáruční servis:
• záruka na přístroje je 24 měsíců, v tomto období se případné závady odstraňují přímo ve společnosti hadewe! Po tuto dobu je zapůjčen zdarma náhradní přístroj. Přístroje na pedikúru a manikúru hadewe servisujeme ve vlastním servistním středisku, používáme pouze originální díly a nástroje. Přístroje opravuje proškolený personál od hadewe GmbH,


6) Realizujeme zaškolení na práci s přístroji ve vlastním tréninkovém centru.


7) Zajistíme kompletní dodávku ostatního sortimentu  včetně poradenského servisu.

8) Před případným nákupem se doporučujeme podívat se na recenze zákazníku, ceny servisu a ceny za zapůjčení náhradního přístroje!


 ,,Kvalita přístrojů a servis jsou vždy na prvním místě!
Vyráběno v Německu již od roku 1967."


KATEGORIE
Máte nápad, připomínku, či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka
Nejprodávanější

Provozováno na systému ShopCentrik

Copyright © 2015 DOMACI-PEDIKURA.cz specialista na domaci pedikúru, brusky na pedikúru, manikúry Solingen

statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací